• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://web.facebook.com/seyfullahusta
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905322315119
  • https://www.instagram.com/mehmetberkahsapci
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret65387
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.784832.9162
Euro35.145635.2864
Hava Durumu
Saat
Takvim
Üyelik Girişi

Anasayfa


     Çardak-Kamelya

   
Ürün Kodu : 0002
Üretici : Berk Ahşap
        Detaylar
 
 
Detaylar

Çardak-Kamelya

Mekanların özelliklerine ve oturma sayılarına göre farklı modellerde üretilen kamelyaların bulundukları ortamların atmosferine de olumlu katkıları vardır. Bu sayede çevresinde sağladığı hoş görünümlerle ortamın albenisi arttırarak nezih ve huzurlu zamanlar geçirebilmemize olanak sağlayacaktır.

Dış mekanlarda yaşama dair canlılık katacak tüm imkanları kendimize sunabilmeliyiz. Bunu yaparken faydalandığımız her oturma ekipmanlarının tasarımından, imalatına kadar olan tüm süreçlerinde göstereceğimiz hassasiyeti asla göz ardı etmemeliyiz. Kamelyaların uygun zamanlarda sıklıkla kullanılıyor olması, hissettireceğimiz konfor ile birlikte, iyi ve kaliteli çalışılmış modellerinin sunumuyla arzu ettiğimiz bu hizmeti en iyi şekilde bizlere yaşatmış olacaktır.

Kamelyaların uygulama alanlarına birçok örnekler verebiliriz. Özellikle park bahçe özel mülkler, apartmanlar hatta ve hatta hızlı kentleşmeyle birlikte sürekli çoğalan toplu konutların kendi içlerinde özel olarak düzenledikleri çevre peyzajlarında sıklıkla rastlayabiliriz. Ortamların durumlarına göre kapasite olarak çoklu kullanımlara imkan tanıyan kamelyaların, çoğu zaman çevresine olan uyumluluğu, kullanım kolaylığı ve konumlandırılma gibi detayları da kullanılıp kullanılmaması açısından ciddi bir etkendir.

Dış mekanlarda aynı amaca hizmet eden ve işlevselliği yönünden birincil dereceden önem taşıyan tüm oturma ekipmanlarının ortak noktası uzun yıllar deforme olmadan varlığını sürdürebilmesidir. Yaşam alanlarımızda kamelyaların da diğer donatılar gibi yeterli sayıda bulunmasına sağlayarak, şehir yaşantısındaki kamusal hizmetlerin bir parçası olan bu hizmet anlayışını da diğerlerinden ayırmamalıyız.